Static ComProMiS - C.I.P. Ostrava - 2:3 (0:2)

O: mike, martin j, tomáš u

Z: lukáš m, michal š

OZ:pepa d, venca j

U: mirek g, richard k

V utkání proti letos suverénnímu C.I.P. jsme rozhodně obstáli v poli i v počtu šancí, nicméně jsme bohužel udělali v prvním poločase velkou chybu a tu velmi silný soupeř samozřejmě potrestal. Navíc po poločase vedl 2:0. I za takového vývoje jsme ale byli minimálně rovnocenným soupeřem a podařilo se nám snížit v druhém poločase na 1:2 a 2:3. V závěru jsme měli dokonce šance na vyrovnání, ale ty jsme již nevyužili a tak C.I.P. udrželo v této sezóně stoprocentní bilanci výher v lize a zároveň vyhrálo i pohár. Gratulujeme.

29. kolo ligy (13. jarní)

Datum: 25.6. 2017

Static ComProMiS - Shooters - 14:2 (5:0)

Branky: lukáš m - bez,jiří (michal š), ondra p (venca), michal š (venca), lukáš m (venca), michal š (jiří), venca (michal š), michal š (lukáš m), lukáš m (ondra p), bob (ondra p), venca (jiří), venca (michal š), mike (venca), venca (ondra p)

Karty: jiří k

Sestava:

B: kostas p

O: bob v, mike, jarek z, martin š

Z: ondra p, michal š

U: lukáš m, jiří k

Na Shooters jsme se sešli ve velmi silné sestavě a dle toho to i na hřišti vypadalo. Navíc středoví hráči, kteří během sezóny velkého fotbalu čas hrát OSMAKO příliš neměli, nastoupili ve velké pohodě a formě a tak se skóre velmi rychle posunovalo. Poločas byl 5:0. Ve druhém poločase jsme sice v určitých situacích už nebránili úplně spolehlivě, ale o to více branek jsme vstřelili. Druhý poločas skončil 9:2 a celkově jsme tedy vyhráli 14:2. Druhou branku dal s velkým štěstím soupeř pár sekund před koncem. Je velká škoda, že se v této sestavě nesejdeme na C.I.P. v našem posledním zápase v OSMAKU za týden.

U: Jiří k,luděk v, pepa d, jarda m, dan n, mirek g

Z počátku utkání jsme Eros zatlačili a vytvořili si spoustu šancí, leč jsme šance neproměnili. Při náznaku šance soupeře jsme vůbec nepokryli hráče v našem brankovišti a ten tak pohodlně zakončil. I přes naše další šance a tlak jsme do poločasu nevyrovnali. Soupeř měl především díky Martinu Galusovi šance z brejků, ale podržel nás naštěstí Robert v naší brance. Ve druhém poločase jsme vyrobili hrubku na středu hřiště a Martin Galus toho v samostatném úniku využil a zvýšil na 2:0. My potom vsadili vše na útok a podařilo se nám dostat do velkých šancí a dvě jsme i využili, jiné zůstaly nevyužity. Soupeř opět hrozil z brejků, ale nás opět podržel Robert. V posledních sekundách nevyužil tutovku Pepa a tak utkání skončilo remízou 2:2.

27. kolo ligy (11. jarní)

Datum: 11.6. 2017

Čas: 11:00 - 12:00

Static ComProMiS - FK Vratimov - 4:9 (3:5)

Branky: luděk (jarda m), luděk (jiří k), jarda m (luděk), jiří k (luděk)

Karty:

Sestava:

B: kostas p

O: Jiří k, Bob v, mike

U: luděk v, jakub h, pepa d, jarda m

Na zápas s Vratimovem jsme se opět nesešli v konkurenceschopné sestavě. Možná by stačilo, aby došel jeden středový hráč navíc a bylo by to vyrovnanější, ale takto jsme prohráli zaslouženě vysoko, neboť soupeř měl nejen lepší pohyb a dynamiku, ale i lépe proměňoval šance ve zlomových částech utkání. My se bohužel bránili velmi často přečíslení ze strany soupeře, neboť se nám prostě bránit nechtělo.

26. kolo ligy (10. jarní)

Datum: 28.5. 2017

Čas: 14:00 - 15:00

Static ComProMiS - Ostrava J-Elita - 4:3 (1:2)

Branky: venca j (dan n), venca j (luděk v), luděk (jiří k), jiří k (jarda m)

Karty:

Sestava:

B: mirek g (2. poločas chytal po Mirkově zranění mike)

O: Jiří k, Bob v, Martin j, mike

Z: dan n, jakub h, venca j

U: luděk v, jarda m

Na utkání s Elitou jsme se po delší době sešli v poli v dobré sestavě, ale chyběl brankář. Proto první poločas chytal Mirek a po jeho zranění chytal druhý poločas Michal. Z počátku byl soupeř více nebezpečný a také vedl 1:0 a 2:1, my se ale postupně víc a víc sehrávali a byli jsme lepším týmem. Dostali jsme se do vedení 4:2 a navíc jsme i jiné šance zahodili. V druhém poločase jsme i lépe bránili a soupeř pouze snížil na 4:3 po dobře ukryté střele. V závěru se snažila Elita vyrovnat, my měli naopak brejky, ale utkání skončilo 4:3 pro nás a dle mého názoru to bylo zaslouženě.

25. kolo ligy (9. jarní)

Datum: 21.5. 2017

Čas: 10:00 - 11:00

Static ComProMiS - Slovan Havířov - 1:1 (0:0)

Branky: daniel n (mike)

Karty:

Sestava:

B: kostas p

V poli: bob, mike, daniel n, luděk v, pepa d, jiří k

Proti Slovanu jsme se sešli jen 6+1 a dle toho to i na hřišti vypadalo. Ochota bránit nebyla moc velká, ale i tak to bylo o něco lepší než s Držikem. Remíza je úspěch, ale jelikož soupeř hrál také 6+1 a navíc jsme měli velké šance za stavu 1:1, tak jsme mohli získat i tři body.

23. kolo ligy (8. jarní)

Datum: 14.5. 2017

Static ComProMiS - Dynamo Držik - 2:4 (1:1)

Branky: martin j (luděk), Jiří k (luděk)

Karty:

Sestava:

B: robert j

O: mike, jirka k, lukáš b

U: luděk v, martin j, bob v, pepa d

Na utkání s Držikem jsme se dostavili bohužel jen v 7 lidech. Důvodů, proč tomu tak bylo, je mnoho, ale nemá cenu to rozebírat. V utkání jsme i vedli 2:1, ale nedisciplinovaností jsme soupeři branky doslova darovali. Naopak soupeř bojoval, dobře bránil. Nyní můžu již se stoprocentní jistotou říct, že Static další ročník OSMAKA hrát nebude. Taková prezentace nemá absolutně žádný smysl.

22. kolo ligy (7. jarní)

Datum: 7.5. 2017

Static ComProMiS - Kopr team - 2:2 (1:1)

Branky: martin j (lukáš m), míra j (lukáš m)

U:  martin š, richard k st., denis k

Náš soupeř je aktuálně na 8. místě, na jaře také moc bodů neposbíral, ale porazil třeba Chachary a působí velmi dobrým a fotbalovým dojmem. V zimě dobře posílil a jeho hra má hlavu a patu. U nás naopak toto vše zmizelo po odchodech klíčových hráčů a při mnoha dlouhodobých zraněních dalších stálic, takže sestavu každý zápas točíme a je to znát. Nicméně i přes to jsme se do šancí více dostávali my a vedli jsme 1:0 i 2:1, ale soupeř po naší hrubce v závěru vyrovnal pár sekund před koncem.

Z: dan n, pepa d

U: lukáš m, mirek k, martin š, richard k st.

Ve 2. poločase nastoupil místo lukáš m a jardy z do hry zdeněk n.

V utkání proti Boce jsme byli po delší době favorité my. Z počátku utkání soupeř občas zlobil, ale bylo to hlavně naší nedůslednou obranou. Boca si vypracovala jednu větší šanci, kterou ale naštěstí Lukáš v naší brance skvěle vyrazil. My ovšem pálili velké šance a to platilo o skoro celém zápase. Až v závěru střídající Zdeněk vstřelil branku, kterou ovšem viděli pouze hráči u branky a hráč jiného týmu stojící na úrovni čáry, který rozhodčímu poradil, neboť ten si nebyl jistý. My touto brankou tedy vyhráli a snad se těmito vybojovanými třemi body odrazíme k lepším výsledkům.

20. kolo ligy (5. jarní)

Datum: 23.4. 2017

Static ComProMiS - 1. FC Chachaři - 1:6 (0:4)

Branky:jirka k (pepa d)

Karty: ondra p.

Sestava:

B: honza k.

O: mike, martin š, lukáš b, jirka k

U: luděk v, ondra p, lukáš m, jarek z

Do utkání s Chachary jsme nastoupili v silnější sestavě než proti OZ, ale po oslavě futsalového titulu. Soupeř byl nicméně mnohem lépe připravený, sehranější, takže po zásluze vyhrál.

19. kolo ligy (4. jarní)

Datum: 16.4. 2017

Čas: 15:00 - 16:00

Static ComProMiS - Ostravský Zábřeh - 0:8 (0:4)

U: mirek g, jiří k, luděk v, zdeněk n

I přes mnohé absence jsme utkání začali dobře, měli jsme větší pohyb, dostávali se do menších šancí, ale jedna osoba s tímto vývojem nebyla spokojena a dala to najevo nenápadnými výroky. Nicméně později začal být aktivnější a pohyblivější soupeř a zaslouženě vyhrál. Pro nás to byla největší prohra v historii týmu. Špatně jsme bránili na všech postech. Více se k tomu nemá cenu vyjadřovat.

18. kolo ligy (3. jarní)

Datum: 9.4. 2017

Static ComProMiS - FC Canis CXS - 6:4 (3:1)

Branky: pepa d (mirek g), dan n (mirek g), mirek g (ríša st.), mirek g (tom u), mirek g (pepa d), mirek g - pen.

Karty:

Sestava:

B: kostat p

O: mike, míra, jarek z, martin š

Z: dan, pepa

U: ríša k, mirek g, jiří k, tomáš u

K utkání s Canisem jsme nenastoupili dobře, v naší hře byl zmatek, šlo vidět, že jsme se sešli v improvizované sestavě. Po naší chybě v obraně šel soupeř do vedení. Pak jsme ale začali hrát lépe a důsledněji a hlavně díky skvělé formě Mirka G. jsme vývoj otočili na 3:1. Ve druhém poločase padalo ještě více branek, ale soupeř již naštěstí jen dotahoval, ale nedotáhl náš dvoubrankový náskok, takže zápas skončil 6:4 v náš prospěch a těchto 3 bodů si musíme vážit. Bez Mirka, který měl v zápase 4+2, bychom možná ani nevyhráli. Velmi dobrý výkon ale předvedli i další v ofenzívě, směrem dozadu to ale tentokrát bylo špatné.

17. kolo ligy (2. jarní)

Datum: 2.4. 2017

Static ComProMiS - Klokani - 7:2 (4:0)

Branky: luděk (mike), dan (pepa), luděk (víťa), víťa (luděk), luděk (pepa), dan (víťa), jiří k (luděk)

Karty: mike

Sestava:

B: honza k

O: mike, martin j - bob, míra

Z: dan, pepa, luděk

U: víťa, jiří k

Ve druhém jarním zápase jsme si poradili s Klokany hladce 7:2. Obdržené branky byly zbytečné a po našich chybách, ale padly již za rozhodnutého stavu. V utkání se nám dařila kombinace, proměňování šancí a hráli jsme aktivně a v pohybu, takže jen tak dále.

16. kolo ligy (1. jarní)

Datum: 26.3. 2017

Static ComProMiS - United Ostrava - 2:0 (1:0)

Branky: míra - bez, dan (mirek)

Karty: nikdo

Sestava:

B: kostas

I:  mike p, lukáš b - dan n - vít o - mirek g

II: bob v, míra j - pepa d - martin j. - denis k

První jarní zápas nám vyšel hlavně díky velkému rozdílu na postu gólmana. My měli v brance jarní posilu Kosťu a soupeř měl slabšího brankáře. V poli jsme sice byli také fotbalovější a drželi jsme více míč, ale soupeř dobře bránil nebo jsme branku v šancích minuli, takže jsme byli rádi za jedinou branku, kterou dal z velké dálky v 1. poločase Míra z trestného kopu. Ve druhém poločase jsme se prosadili po hezké akci a parádním zakončení dana a od stavu 2:0 bylo o vítězi už poměrně jasno.

4. zimní přátelák

Datum: 16.3. 2017

Čas: 17:30 - 18:30

Static ComProMiS - Ostravský Zábřeh - 3:7 (2:2)

Branky: ríša st. (dan), ríša ml. - bez, martin š (mirek g)

Sestava:

B: robert j

O: mike, martin š, jiří k

OZ: ríša k ml., ríša k st.

U: mirek g, denis k

V posledním zimním přáteláku jsme hráli nakonec s OZ, byť původně domluvený byl tým Bocy, který ale v den utkání bohužel svou účast zrušil. Nám vypadlo mnoho ofenzivních hráčů a tak jsme byli rádi, že jsme se sešli. Nastoupili tři noví hráči a ukázali, že mají na to být velmi kvalitními ofenzivními hráči v OSMAKU. Všichni tři jsou již nyní našimi posilami na jarn íčást OSMAKA.

3. zimní přátelák

Datum: 12.3. 2017

Static ComProMiS - Slovan Havířov - 5:0 (4:0)

Branky: mirek g - bez, dan (láďa), pepa (víťa), dan (víťa), dan (láďa)

Sestava:

B: robert j

O: mike, lukáš b, jarda m

OZ: láďa, víťa

U: mirek g, jiří k

Ve třetím zimním přáteláku jsme si poradili se Slovanem Havířov. Soupeř se dostal do několika šancí, ale ty bravurně chytil Robert a my ve druhém poločase využili jen jedinou z mnoha šancí.

2. zimní přátelák

Datum: 4.3. 2017

Static ComProMiS - C.I.P. Ostrava - 1:3 (0:1)

Branky: pepa (jirka k)

Sestava:

B: kosťa

O: mike, bob, martin š

OZ: víťa, jakub d

U: jiří k, láďa sítek

V přátelském utkání s C.I.P. jsme po vydařené střele soupeře prohrávali o poločase 0:1. Ve druhém poločase šel soupeř po šťastném podrazu do dvoubrankového vedení, my snížili, ale konečné slovo měl soupeř. Utkání to bylo celkově vyrovnané, mírně navrch měl soupeř, ale hlavně byl produktivnější.

II:míra j, michal p - dan n - lukáš m - vít o

Výsledek utkání může svádět k závěru, že šlo o velmi defenzivně laděné utkání, ale nebylo tomu tak, oba týmy měly chuť branky dávat, ale nedařilo se v koncovkách a v některých případech se neproměnily na obou stranách opravdu velké šance, nicméně ikdyž nešlo o vyloženě defenzivní utkání, tak přes to oba týmy bránily dobře a svému soupeři nabídly šance jen občas. Z naší strany šlo o první přátelák před jarní části sezóny a účel určitě splnil. Na hřišti se objevily i posily či potencionální posily.

15. kolo ligy

Datum: 27.11. 2016

Static ComProMiS - C.I.P Ostrava - 1:5 (0:1)

Branky: lukáš b (martin v)

Sestava:

B: patrik j

O: martin j, lukáš b, míra, david i

Z: mike, david p

U: honza v, martin v, lukáš m

V zápase s C.I.P., které bylo na podzim doposud suverénní, jsme nezačali nejlépe, po naší chybě soupeř vedl a to mu hodně pomohlo. My ale měli také šance, nicméně nestálo při nás štěstí v koncovce. Ve druhém poločase měl soupeř více šancí a šel do vyššího vedení, my se ale nevzdali, snížili jsme, měli šance, ale opět při nás nestálo štěstí. Nicméně je třeba říct, že soupeř hrál lépe, šancí měl více, více bojoval, šel prostě vítězství více naproti. My navíc v hodně okleštěné sestavě nebyli tak nebezpeční jako jindy.

14. kolo ligy

Datum: 20.11. 2016

Static ComProMiS - Shooters - 7:1 (1:0)

Branky: honza (lukáš m), Luděk (pavel), kuba (patrik), kuba (honza), pavel (luděk), lukáš m (honza), honza (pavel)

Sestava:

B: patrik j

O: mike, lukáš b, míra, david p

Z: lukáš m, daniel n

U: honza v, jarda m, jakub d, michal š

Druhý poločas hrál pavel m místo lukáše b, pavel šel do útoku, michal š na střed a lukáš m do obrany.

V utkání jsme byli od počátku aktivnější a měli hodně šancí, leč se je nedařilo proměnit. Postupem času jsme pálili větší a větší šance a za stavu 1:0 přišel z brejku trest a na počátku druhého poločasu to bylo 1:1. Pak jsme naštěstí branky dávat začali a nakonec jsme vyhráli vysoko 7:1.

13. kolo ligy

Datum: 13.11. 2016

Static ComProMiS - FC Eros - 9:1 (5:1)

Branky: honza (davo), jarda m (honza), jakub (lukáš m), lukáš m (honza), honza (davo), lukáš m (jarda m), honza (davo), honza (lukáš b), jakub (davo)

Sestava:

B: patrik j

O: mike, lukáš b, míra

Z: lukáš m, david p

U: honza v, jarda m, jakub d

Utkání s Erosem jsme měli pod kontrolou od počátku do konce. Hned v úvodu jsme se dostali do vedení 2:0. Do poločasu to bylo již 5:0 a slabou chvíli jsme měli pouze při hrubce Michal Polocha, po které jsme dostali branku na 1:5. Druhý poločas jsme nezačali dobře, ale bránili jsme zodpovědně, takže se soupeři nepodařilo branku vstřelit a naopak my potom branky dávali zase a nakonec jsme vyhráli 9:1 a zaslouženě.

12. kolo ligy

Datum: 6.11. 2016

Static ComProMiS - FK Vratimov - 2:3 (0:2)

Branky: mirek k (jarda m), honza (luděk)

Sestava:

B: patrik j

O: mike, martin j, míra, david p

Z: dan n, michal š

U: honza v, luděk v, mirek k, jarda m

V zápase s Vratimovem jsme zaostali pohybem, chutí bránit a vůbec jsme byli po skoro celý zápas hodně pasivní. Přes to jsme si šance vytvořili, vázla hlavně hra dozadu. Soupeř toho využil a po zásluze vyhrál.

2. kolo poháru

Datum: 28.10. 2016

Static ComProMiS - Ostrava J-Elita - 3:4 pen (1:3)

Branky: pavel (lukáš), pavel (mike), pavel (honza)

Karty: mike

Sestava:

B: patrik j

O: bob v, lukáš b, jakub d

Z: mike, davo

U: honza v, pavel m, jarek z

V průběhu zápasu šel Kuba do útoku a Jarda do obrany.

Utkání to bylo hodně podobné tomu ligovému se stejným soupeřem před 5 dny. Opět nekoncentrovanost ve hře dozadu a obdržené branky, tentokrát hned tři, neproměněné šance, a až od stavu 0:3 jsme začali hrát opravdu dobře a vítězství bylo na dosah, leč se to nepodařilo a penalty jsme totálně zkazili.

10. kolo ligy

Datum: 23.10. 2016

Static ComProMiS - Ostrava J-Elita - 2:3 (0:1)

U: honza v, pavel m, vít o

Utkání s Elitou bylo vyrovnané, soupeř hrál skutečně dobře. Nicméně my mu všechny tři branky darovali a to nedůsledným vrácením, chybami v obraně a prostě celkově vlažným přístupem. Hrát s větší chutí a lepším přístupem, tak bychom brali určitě tři body, leč nestalo se a to i přes velké množství šancí.Nezbývá, než se z tohoto zápasu poučit.

9. kolo ligy

Datum: 16.10. 2016

Static ComProMiS - Slovan Havířov - 5:0 (2:0)

Branky: pavel (míra), kuba (patrik), bob (pavel), bob (honza), pavel (honza)

U:,jarda m, pavel m

Zápas se Slovanem se nám podařil po všech stránkách. Dávali jsme branky, uhlídali ve většině akcích soupeře, který zahrozil jen z rychlých náběhů, ale v brance nás v těch dvou či třech případech opět skvěle podržel patrik. V utkání jsme dominovali a zaslouženě jsme po skvělém taktickém a týmovém výkonu vyhráli 5.0.

8. kolo ligy

Datum: 9.10. 2016

Static ComProMiS - Dynamo Držik - 4:0 (1:0)

Branky: michal š (jarda m), luděk (pavel), honza (jarda m), davo (pavel)

U: honza v, pavel m

V utkání s Dynamem Držik jsme byli favority a tuto roli jsme i ukázali na hřišti, byť z počátku nebyly naše šance proměněny, ale postupem času jsme byli stále lepším týmem a branku se nám podařilo vstřelit těsně před koncem poločasu. Ve druhém poločase jsme postupně skóre navyšovali. Soupeř měl v zápase také nějaké šance, které byly hlavně po brejcích, ale v naší brance byl ve formě chytající patrik a nedovolil ani jedné střele, aby skončila za jeho zády.

7. kolo ligy

Datum: 2.10. 2016

Static ComProMiS - Kopr TEAM - 4:2 (2:1)

Branky: honza v (patrik), míra (venca), luděk - bez, pavel (vít)

Na druhý poločas se do zálohy přesunul honza a do útoku venca

V utkání s Kopr TEAMEM jsme byli velkým favoritem. Držení míče i počet šancí tomu odpovídalo, ale skóre i díky našim občasným nepřesnostem v kombinaci a zahozeným šancím přes to skončilo na poměru 4:2. Naštěstí pro nás. Soupeř měl v podstatě tři větší šance a dvě proměnil. První brankou vyrovnal na 1:1, druhou snížil na 2:3. Individuálně se ale ke konci prosadil Pavel a gólem na 4:2 přinesl klid na naše kopačky.

6. kolo ligy

Datum: 25.9. 2016

Static ComProMiS - Boca Ostrava - 2:2 (0:2)

U: honza v, venca j, jarek z, vít o

Na druhý poločas se do obrany přesunul jarek z a kuba d, do zálohy zdeněk n.

Na utkání s Bocou jsme se sice nesešli v optimální sestavě a hrálo mnoho kluků v této sezóně poprvé a chyběl i brankář, ale i přes to jsme měli spoustu šancí a do poločasu to klidně mohlo být 5:0 pro nás a nikdo by se nemohl divit. Jenže jsme faulovali v blízkosti brankoviště a soupeř se štěstím otevřel skóre a dostali jsme i velmi lacinou branku z rohu. My se naopak ve stoprocentních šancích a přečísleních neprosadili ani jednou. Na druhý poločas došlo k totální změně sestavy a pomohlo to aspoň k vyrovnání. Soupeř měl ale také již velké šance, neboť jsme hru otevřeli, ale ke konci bylo na hřišti již jen jedno mužstvo (to naše) a i po vyrovnání jsme měli obrovské šance, leč i tyto jsme nevyužili.

5. kolo ligy

Datum: 18.9. 2016

Static ComProMiS - 1. FC Chachaři - 2:4 (0:1)

U: honza v, pavel m, luděk v

Zápas s Chachary začal svižně, soupeř měl nějakou dobu respekt, ale postupně byl lepší a lepší, velmi důležitým momentem byla situace, kdy jsme nejspíš dali branku, ale rozhodčí ji neuznal, naopak soupeř měl velké šance a neproměnil je a potom jednu šanci využil a o poločase vedl 1:0. Ve druhém poločase nám to moc nešlo a soupeř navyšoval vedení. Ke konci jsme to aly byli my, kdo začal také proměňovat šance a za stavu 2:3 se už zdálo, že se může podařit vyrovnat, nicméně jsme udělali chybu při hře bez brankáře a dostali branku na 2:4. Celkově byla hra dozadu špatná v tomto utkání, také střed hřiště jsme neměli pokrytý, snad se to v příštích zápasech zlepší. Soupeř hrál dobře, v jeho středu byl klíčovým hráčem Janko Jac, který předvedl skvělý týmový a bojovný výkon okořeněný třemi brankami. Nebál bych se tvrdit, že právě díky němu soupeř toto utkání vyhrál.

4. kolo ligy

Datum: 11.9. 2016

Static ComProMiS - Ostravský Zábřeh - 5:2 (3:1)

Branky: vít (martin j), luděk (pavel), pavel - bez, vít - davo, mike (pavel)

Sestava:

B: patrik

O: míra, mike, lukáš b, martin j

Z: lukáš m, davo

P: luděk v, vít o

U: martin v, pavel m

Do utkání s OZ jsme vstoupili dobře, byť i soupeř nehrál špatně, ale přece jen bylo vidět, že my hrajeme od Národního poháru ve velké pohodě a formě. Dostali jsme se do vedení 2:0, kdy šo v obou případech o skvělou rozehrávku martina jaroše. Soupeř pak šťastnou tečí snížil. Za stavu 2:1 se ale soupeři "podařila" hrubka podobné té, kterou jsme vyrobili my v našem posledním zápase, který byl o titul, a pavel se nemýlil. Poločas tak byl 3:1 pro nás a bylo vidět, že i síly byly více na naší straně. Hrálo se v nepříjemném horku a my to zvládali o něco lépe. Ve druhém poločase jsme přidali ještě dvě branky a soupeř jednu a radovali jsme se ze zasloužené výhry 5:2.

3. kolo ligy

Datum: 4.9. 2016

Static ComProMiS - FC Canis CXS - 14:1 (6:0)

Branky: honza (5+7), pavel (3+4), luděk (4+0), jakub (1+1), lukáš m (1+0), lukáš b (0+1), patrik (0+1)

Sestava:

B: patrik

O: míra, mike, lukáš b

U: jan v, pavel m, luděk v, jakub d, lukáš m

V zápase s Canisem jsme od počátku dominovali. V dresu soupeře nás občas zlobila dvojice Bubík - Volf, ale vstřelit branku se Canisu podařilo až ve druhém poločase, kdy na našem kontě bylo mnoho branek, takže šlo jen o korekci výsledku, který byl nakonec velmi vysoký. Jde o rekordní výhru našeho týmu v OSMAKU.

2. kolo ligy

Datum: 28.8. 2016

Static ComProMiS - Klokani 2005 - 5:0 (3:0)

Branky: dan - bez, jakub (david), jan (davo), jakub (bob), pavel (davo)

Karty: bob (čk)

Sestava:

B: patrik

O: míra, david i, bob, mike

Z: jakub d, davo, daniel n, luděk v

U: jan v, pavel m

Ve druhém utkání soutěže, které bylo dle mého názoru soupeřem zbytečně vyostřeno, jsme byli lepším týmem, a opět skóre narostlo do výše 5:0. V závěru bohužel neudržel nervy na uzdě Bob a po nehezkém oplácení byl zaslouženě vyloučen. Do příštích zápasů mě nezbývá, než si přát, aby byly ze strany soupeře více o fotbale a ne o snaze dojíždět souboje a provokovat.

1. kolo ligy

Datum: 21.8. 2016

Static ComProMiS - United Ostrava - 5:0 (3:0)

Branky: pavel (jakub), vít (jarek), jakub (luděk), jarek (lukáš b), pavel (vít)

Karty:

Sestava:

B: patrik

O: míra, david i, lukáš b

Z: jakub d, jarek z, vít o, luděk v

První ligové kolo jsme zvládli na jedničku, byť z počátku měl soupeř šance, ale podržel nás Patrik v naší brance. V dalším průběhu jsme vstřelili branky a skóre postupně navyšovali.

4. přátelák

Datum: 3.8. 2016

Static ComProMiS - Ostrava J-Elita - 6:3 (4:0)

Branky: luděk (jirka), davo - bez, pavel (víťa), luděk (davo), luděk (pavel), luděk (pavel)

Karty:

Sestava:

B: tomáš b (úvod utkání odchytal bob a v obraně hrál místo něj jirka)

O: mike, davo p, bob v

Z: dan n, jirka d

OZ: vít o, luděk v

U: pavel m, jakub pyš

V dalším přípravném zápase jsme narazili na nový tým J-Elita. Soupeř disponoval kvalitními fotbalisty, ale bylo vidět, že na malém hřišti v systému 5+1 nejsou zdaleka tak zkušení jako my. V prvním poločase soupeř i špatně bránil a my se dostali do vedení 4:0. Ve druhém poločase jsme vzadu vícekrát chybovali a soupeř toho využil ke snížení na 5:3, neboť ani koncovka nám nešla tak, jako v prvním poločase. Poslední slovo měl ale náš 4-gólový střelec Luděk a tak jsme vyhráli zaslouženě 6:3.

3. přátelák

Datum: 31.7. 2016

Static ComProMiS - Ostravský Zábřeh - 7:3 (4:2)

Branky: zdeněk (honza), venca (víťa), míra (david i), honza (patrik), míra (zdena), víťa - bez, venca - bez

U: honza v, venca

Třetí přípravný zápas pro nás nezačal moc dobře, naše hra byla nepřesná a silný soupeř toho i využil ke vstřelení první branky. Pak jsme ale postupem času hru vyrovnali, začali dávat branky a do poločasu jsme vedli dokonce 4:2. Ve druhém poločase se nám dařilo šance proměňovat také a i hra již byla lepší, soupeř navíc mnohdy rezignoval na bránění ve větším počtu hráčů, takže jsme vyhráli 7:3, teď to jen zopakovat v soutěži.

2. přátelák

Datum: 29.7. 2016

Static ComProMiS - Boca Ostrava - 6:1 (3:0)

Branky: david i (michal š), vít (láďa), michal š (mike), vít (michal š), vít (michal š), dan (michal š)

Karty:

Sestava:

B: robert

O: mike, david i, david p

U: michal š, vít o, daniel n, láďa j

Ve druhém přípravném zápase jsme si poradili vysoko 6:1 s novým týmem OSMAKA Bocou Ostrava. Soupeř se prosadil krásnou střelou z přímého kopu. My více kombinovali, stříleli, měli jsme na kombinaci i dost prostoru. Soupeř naopak postupně odcházel fyzicky i psychicky a spíše se chtěl prosazovat individuálně, což se nám dařilo eliminovat.

1. přátelák

Datum: 24.7. 2016

Čas: 17:00 - 18:00

Static ComProMiS - FC Canis - 4:1 (0:0)

Branky: láďa (dan), martin j (venca), bob - bez, dan (bob)

Karty:

Sestava:

B: robert

O: mike, martin j, martin š

Z: venca, zdeněk, dan, bob

U: láďa, jarek z

V prvním přátelském utkání jsme měli ve větší části zápasu více navrch a v prvním poločase i více velkých šancí. Nicméně poločas skončil 0:0 a začali jsme se prosazovat až ve druhém poločase. Soupeř také ukázal velkou sílu a do šancí se dostával ale i po našich hrubkách, kterým se musíme v lize vyvarovat. Na obou stranách chytali v perfektní formě brankáři, klobouk dolů před naším Robertem a soupeřovým gólmanem Jančou.